Värbamisabi

värbamine

Ettevõtte edukuse määrab suuresti ära tema personal. Ettevõttesse sobiva töötaja leidmine on täna veelgi väljakutsuvam ülesanne kui varem. Kui siiani pidi tööandja olema osav paljude kandidaatide hulgast õiget välja valides, siis täna on olukord, kus seda tuleb teha väheste seast.

Selleks, et valik oleks suurem, peab ettevõttel olema maine, mis kannustaks soovi sellesse ettevõttesse tööle kandideerida. Kui pole tegemist tuntud ja suure ettevõttega, mille teenuseid või kaupu me klientidena igapäevaselt tarbime, tuleb vabade töökohtade täitmiseks tegeleda ettevõtte  tuntuse tõstmisega värbamisel.

Nii nagu silmapaistva CV koostamine võib tagada tulevase tööandja kõrgendatud tähelepanu, on oskamatult koostatud tööpakkumised raha ja aja raiskamine, kuna ei kõneta õigeid kandidaate. Vales kohas ilmutatud värbamiskuulutus ei pruugi jõuda õige sihtgrupini. Kandideerinute hulgast eelvaliku tegemine vaid CV-de põhjal võib olla paras peavalu, kui pole nende lugemise kogemust. Intervjuu läbiviimine eeldab põhjalikku eeltööd ja haakuvust kõikide eelnevate sammudega.

Põhjused, miks inimesed jätavad töökohale kandideerimata, selgusid tööandja turunduse agentuuri Brandem ja Palgainfo Agentuuri tööturu ja palgauuringust. On arusaadav, et ettevõttel, mille põhitegevusala ei ole värbamine, on vähem kogemusi õigete inimeste leidmisel, kui ettevõttel, mis pakub värbmist teenusena. Samas võib olla värbamisettevõtte teenus täies mahus kulukas. METI pakub võimalust tellida just seda etappi värbamisest, milles tunnete ennast kõige ebakindlamalt

  • Ametiprofiili koostamine
  • Tööpakkumise koostamine
  • Sihtgrupi määratlemine ja värbamiskuulutuse kanalite valimine
  • Kandideerinute hulgast eelvaliku tegemine

Kui leiate, et METI saab abiks olla, siis andke sellest teada siin.

Värbamiskonsultatsioon

Tööpakkumise koostamine

Eelvalik 

Päringu saatmine