Koolitused

 koolitus

Me ei ole ennast positsioneerinud koolitusettevõttena, aga sellest hoolimata talletame sassis töösuhteid lahti harutades, läbi töövaidluste ja konsultatsioonide, pidevalt infot, millest teistelgi õppida oleks. Seetõttu oleme nii omad kui kõrvalt nähtud võõrad kogemused ja õppetunnid vorminud PowerPoint slaidideks, et neid vajadusel kasutada.

Koolituste presenteerimisel teeb Metigroup Works koostööd tunnustatud koolitusettevõtetega. Headeks koostööpartneriteks on näiteks AS Äripäev, Addenda OÜ, Projektiekspert OÜ ja Rahvakool OÜ. Valmis koolituste hulgast, mida vastavalt tellija vajadustele ümber kohandatakse, on teiste hulgas sisekoolitusi tellinud Tallinna Linnakantselei, SA Ida- Viru Keskhaigla ja eraettevõtted ning MTÜ- d. Vajadusel tehakse tellija soovil uus teemakohane koolitus ettevõtte suvepäevade, seminaride- töötubade tarbeks või astutakse lausa õppepäeva või ajurünnaku moderaatori rolli.

Metigroup Works lektoriks on Tiit Kruusalu, kellel personalijuhtimise ja keeruliseks läinud töösuhete lahtiharutamise kogemust juba aastast 1995. Kõik tema ettekanded on vürtsitatud isiklikust praktikast võetud eluliste näidetega.

Valmis koolitustega, mida saab vastavalt tellija vajadustele kohandada, saab tutvuda siin, aga kui soovite mõnda uut asjakohast koolitust või mõne töötoa modereerimist, siis võtke ühendust siin.

Koolitused tellimisel

Tagaside koolitustelt

Koolituskalender

Päringu saatmine